Click to order
Ваш кошик
Total: 
Ім`я
Поштова скринька
Телефон
Доставка
Введіть адресу при доставці кур’єром або номер відділення Нової Почти
Зоряна Нагребельна
[л'удина]
ВСЕСЛАВА
Ти можеш
придбати книгу.
А можеш - |
Вітаю,  сміливцю!
Задаватись питаннями — це так хвилююче. Як повернення у дитинство,  щонайменш. Тішусь зустріти тебе ТУТ,  адже вся історія художнього роману «ВСЕСЛАВА [л'удина]» вибудована навколо діалогу з цією умовною дитиною.
Уособленням допитливості.
Без рамок і стереотипів.
Про нас. Про місто.
Інтро
махала рукою на ці болісні враження.  «Та ну тебе,  Місто,  переживемо,  а там і в мандри скоро...»
Аж якось,  зустріла Його.  Свого Чоловіка поза часом і визначеннями.  На одній із вулиць Міста.
M
Уривок з книги
инав час і вона все більше
инав час і вона
все більше махала рукою на ці болісні враження.  «Та ну тебе,  Місто,  переживемо,  а там і в мандри скоро…..»  Аж якось,  зустріла Його.
Про автора
Зоряна Нагребельнаавтор чи,  скоріше,  провідник не лише в книзі "ВСЕСЛАВА [л'удина]",   а й по життю. Мама,  жінка,  а головне – інтуїт,  що йде шляхом пізнання.  Проповідує плідну працю над собою і оточуючим світом.
кожне явище:  нова картинна виставка,  незнайома пісня,  віяння в моді. 
І не лише так банально:  транспортна розв'язка,  екологія спілкування в кварталі,  тенденція популярності висловів у мережах,  узвичаєності спілкування.  Ії можна було назвати Радаром.  Та це ім'я не було таким милозвучним,  аби мати честь її прикрашати.
Уривок з книги
В
она гостро переживала
она гостро переживала кожне явище:
нова картинна виставка,  незнайома пісня,  віяння в моді.  І не лише так банально: транспортна розв'язка,  екологія спілкування в кварталі,  тенденція популярності висловів у мережах,  узвичаєності спілкування. Ії можна було назвати Радаром.  Та це ім'я не було таким милозвучним,  аби мати честь її прикрашати.
Книга "Всеслава [л'удина]"
SKU: 700.954.29
118
грн.
400
грн.
Книга стане в нагоді у подорожах.
  • Простором чи просто — собою.
  • Підійде для дарунку.
  • Не завадить у розбудові стосунків будь-якого штибу.
Вчора Донька подарувала,  нарешті свій роман "ВСЕСЛАВА л'удина".  ( всім СЛАВНА,  РІДні імена:  Зоряна,  Святослав,  Веляна,  Богумир...  продовжуйте,  до схочу і в РАДість ).  Читаю,  запоєм з 6ти ранку,  і що вона курить..  Ой,  і як Вона в нас така получилась?  Свідомо,  захоплений нею!  Каже,  що моя!  Хотілося б
Вiдгуки
Тато в Facebookk
01
02
03
Подруга в Instagram
У тебя отлично вышло.  Поверь Интересно все,  каждая страница,  каждое ее решение,  почему так,  кто ментор,  как героиня связана с тобой )
Відносини чоловіка і жінки ( Мужа і Діви ) то взагаті окрема планета де вони є одним цілим гармонійно поєднують і доповнюють один одного.  Та й загалом скільки задано тем:  від їжі,  буденності,  дива,  страху до мистецтва,  духовності та пізнання всесвіту.  А наскільки тонкі,  ненав'язливі,  філософські відповіді.  Всеслава - неймовірнии витвір.  Просто полонила мій розум Люблю книги від яких приємний післясмак.  Перечитаю і не один раз.
Няня моїх дітей
Хорошо,  когда герой осмеливается говорить в моменты всеобщего молчания. Всеслава именно такая.  Ещё лучше,  что она действует,  тем самым прославляя мужество людей в их борьбе в каждом из направлений жизни.
«Тебе придётся много воевать,  милая моя» -сказала мне однажды Зоряна, -«но я всегда буду рядом»,  - дополнилась картина нашей связи благодаря книге.
Теперь нас трое.  Во время прочтения и после,  вам тоже будут сопутствовать не только герои книги, но и невидимая сила - сила Зори.  Я,  мы с вами счастливчики,  чертовы счастливчики поцелованные Вселенной.
Рідна душа
04